NASZE DANE
FACEBOOK

Mazowieckie Centrum Nadruku jest firmą wyspecjalizowaną w tworzeniu odzieży reklamowej i roboczej. Naszą największą siłą jest kadra pracownicza z wieloletnim doświadczeniem, która do każdej realizacji podchodzi indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. W efekcie poprzez jakość, kreatywność i niskie ceny jesteśmy w stanie zadbać o pełną satysfakcję klienta.

Głównym obszarem naszego działania są nadruki reklamowe wykonane techniką sitodruku oraz haft komputerowy. Obydwie metody z powodzeniem wykorzystujemy podczas przygotowywania odzieży z logo, a w tym T-shirtów, koszulek polo, polarów czy bluz. Ponadto zajmujemy się produkcją różnego rodzaju gadżetów reklamowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. kubki, torby papierowe i bawełniane z nadrukiem, naszywki, reklamówki oraz smycze.

Podstawą naszej infrastruktury są dwie karuzele do sitodruku, hafciarka firmy Tajima oraz profesjonalne studio graficzne. Dzięki temu jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi klientów od etapu przygotowania projektu do realizacji odzieży reklamowej i wysyłki. Poniższy film pokazuje pracę naszego automatycznej karuzeli sitodrukowej:

Dewizą działalności Mazowieckiego Centrum Nadruku jest elastyczne podejście do potrzeb klientów.

Do grona naszych klientów należą zarówno małe lokalne firmy, jak i korporacje o zasięgu światowym.